Jízdy motocyklů veřejnosti

Autoklub Karosa, klub v AČR nabízí možnost bezpečného svezení na uzavřeném okruhu.
Veřejné jízdy se mohou zúčastnit majitelé všech běžných silničních motocyklů, kteří mají oprávnění k jeho řízení a ochranné pomůcky.
S ohledem na limitovanou kapacitu okruhu je vhodná předběžná rezervace přes formulář nebo motoverejnost@autodromvmyto.cz

V případě skupinového zájmu (min. 15 osob) lze dohodnout jiný termín.

Účastníci jsou povinni respektovat pokyny pořadatele a „Provozní řád“.

Aktuality

  • Od sezóny 2016 dojde vzhledem k opakovaným stížnostem a návazných kontrolách a správních řízení ze strany Krajské hygienické stanice Pardubického kraje a Města Vysokého Mýta ke kontrolám měření hluku. Proto budou účastnící všech akcí pořádaných na Autodromu náhodně měřeni a při překročení předepsaných hodnot pro jednotlivé sportovní disciplíny uvedené v ročenkách Federace automobilového sportu AČR a Federace motocyklového sportu AČR a porušení obecných předpisů platných pro ČR dle § 12 odst. 1 a 3 a přílohou č. 3 částí A nařízení vlády č 272/2011 Sb., o ochraně zdraví vyloučení před nepříznivými účinky hluku a vybrací, vyloučeni z akcí či jízd, bez nároků na jakékoli refundace. Ostatní dopravní prostředky musejí splňovat technickou kontrolu a homologované výfukové potrubí pro běžný provoz na pozemních komunikacích.

JMV 2018

  • Prozatím nejsou vypsány žádné termíny JMV 2018

Přihlašovací formulář

Po vyplnění příjde na e-mail informativní zpráva o zaslání údajů. Do kolonky skupina napište popis moto.